ORGANICKÁ VÍNA A FARMÁŘSKÉ DELIKATESY 24.4.2024

990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem

Na této degustaci tradičně ochutnáte organická vína z rodinných vinařství hospodařících na vinicích v srdci Provence. Pohoštění bude opět připravené ze surovin a delikates od malých farmářů a rodinných farem.

Společně u jednoho stolu budeme sdílet radost z tradičními postupy a poctivě vypěstovaných, vyrobených a zpracovaných vín i dalších surovin s důrazem na udržitelné zemědělství. 

Kde? Autentista Wine & Champagne Bar, Řetězová 10, Praha 1

Kdy? 24.4., v 18:00

PŘI OBJEDNÁVCE 2 KARTONŮ VÍNA PŘÍMO NA DEGUSTACI ZÍSKÁTE 50% SLEVU Z CENY VSTUPNÉHO A PŘI OBJEDNÁVCE 4 KARTONŮ MÁTE VSTUPNÉ ZDARMA!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupenky:

Akce je určena pro omezený počet hostů.

Své místo u stolu si zajistíte koupí vstupenky předem, případná rezervace je závazná až po zaplacení vstupného v plné výši. Vstupenka vám přijde do e-mailu do 24 hodin od nákupu. Pro vstup ji stačí mít v mobilu či vytištěnou.

Vstupenky můžete zakoupit i formou dárkového poukazu, pouze nám to napište do poznámky.

 

Program a atmosféra:

Kromě skvělého jídla a vína, vás čekají zajímavé informací ze světa vína a gastronomie obecně v uvolněné atmosféře v útulném prostředí rodinné restaurace.

Protože všechna vybraná vína pocházejí z udržitelného zemědělství a jsou vyráběna přírodními a tradičními postupy, budete se cítit fit i druhý den. Celý program je zároveň koncipován tak, aby se jak znalci vína tak i lidé začínající svou cestu s francouzským vínem, dozvěděli něco nového.

Nebojte se přijít sami, na našich degustacích panuje přátelská atmosféra ve společném kruhu a vždy potkáte nové zajímavé lidi, se kterými si budete rozumět. Budete sedět u velkého stolu, takže i v případě že přijdete sami, sami rozhodně nebudete.

Další info:

Další dotazy k degustaci vám zodpovíme na telefonním čísle +420 246 030 119 v pracovních dnech mezi 8 a 16:30. Naše další degustace naleznete na tomto odkaze.

Těšíme se na vaši účast!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: